Олива Xenum

Порівняння товарів (0)
300 грн.
Код товару: 720144
Характеристика:
Основа: Напівсинтетичне
В'язкість (SAE): 10W-40
Класифікація API: SL, CF
Класифікація ACEA: A3/B3/B4
375 грн.
Код товару: 720182
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 5W-40
Класифікація API: SN, CF
Класифікація ACEA: A3/B4/C3
Код товару: 620088
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 0W-20
Класифікація API: SM, CF
Класифікація ACEA: A3/B3/B4
Код товару: 720295
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 5W-30
Класифікація API: SJ, CF
Класифікація ACEA: A3/B3
240 грн.
Код товару: 720281
Характеристика:
Основа: Напівсинтетичне
В'язкість (SAE): 10W-40
Класифікація API: SJ, CF
Класифікація ACEA: A3/B3
665 грн.
Код товару: 120183
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 7.5W-40
Класифікація API: SN, CF
Класифікація ACEA: A3,B4,C3
Код товару: 120263
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 75W-90
Классификация API: GL-4, GL-5
Тип трансмісії: МКПП
300 грн.
Код товару: 120297
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 5W-50
Класифікація API: SN, CF
Класифікація ACEA: A3/B4, C3
Опис

  Ксенум — моторні та трансмісійні оливи

Незвичайний колір нефритово-жовтого відтінку, в'язка консистенція, в складі керамічних добавок. Все це говорить нам про те, що видається цією маркою оливи дійсно оригінальне синтетичне. Заснована на нитридном борі яка містить присадки з фракціями часток менше 0,25 мікрон, це змащення не тільки захищає двигун від зносу, а й обіцяє відмінні антифрикційні властивості. І широта лінійки дійсно дозволяє вибрати відповідну рідину вже сьогодні з доставкою.

Особливості різних мастил Xenum

Якщо говорити про зміст керамічних добавок в оливах, то WRX 7.5W-40, наприклад, вважається базовим, еталоном. Воно створено, як і багато інших, на основі синтетики з додаванням інноваційних присадок. Моторна олива Xenum проходить ряд тестових випробувань, перш ніж отримати допуск і піти в продаж.

До речі, в плані постачання присадок компанія працює з такими іменитими і зарекомендувавшими себе виробниками, як Lubrizol або Oronite. Зміст кераміки у вигляді твердих кулястих частинок нітриду бору не тільки не створює загрози руйнування, а й зміцнює властивості. Доведено в ході лабораторних випробувань в німецьких дослідницьких центрах TUV і ін. Перевіряють склад на такі якості, як в'язкість, температура спалаху, лужність і кислотність, зміст присадок, металів.

Чи підходить вам цей вибір?

Треба сказати, що рідини даної марки застосовуються навіть на таких авто, як Porsche 911 в заводських умовах. Тобто, олива Ксенум рекомендовано і для спортивних, потужних моторів, і можна підібрати для «менш жвавих» міських авто. Наприклад, широко використовуються для автомобілів BMW. Який інтервал заміни? Зазвичай він вказаний в сервісній книжці або виявляється в ході СТО, деякі власники змінюють робочу рідину через 40 000 км, деякі і через 10 000км, але цей інтервал може варіюватися, залежно від умов їзди.

За порівняно довгий час роботи в галузі нафтопереробки у фахівців компанії Xenum з'явився великий досвід, який вони переносять на високоякісний продукт. Штаб-квартира фірми влаштувалася в мальовничому місті Гент, який знаходитися в Бельгії. При виробництві змащувальних речовин для всілякого роду механізмів використовуються тільки минуле сувору перевірку в умовах лабораторних випробувань сировину. Купуючи моторне мастило від бельгійського виробника, слід пам'ятати, що, перш ніж використовувати можна, якщо це змащення підходить до умов експлуатації вашого автомобіля.

На даний момент технічні рідини від однойменного виробника практично не мають аналогів на світовому ринку. Це пов'язано з високим науковим потенціалом у персоналу, який розробляє паливно-мастильні матеріали. Мастило ідеально підійде як до класичних транспортним засобам, так і до ультрасучасних спортивним болідів. При використанні виробів від даного бренду слід уважно ознайомитися з рекомендаціями виробника. Також варто звернутися за консультацією до персоналу, який обслуговує ваш транспортний засіб. При виконанні всіх вищезазначених рекомендацій можна використовувати виріб в авто.