Олива ТНК

Порівняння товарів (0)
Код товару: 730148
Ціна:
1 л. = 180 грн.
4 л. = 600 грн.
5 л. = 750 грн.
Характеристика:
Основа: Напівсинтетичне
В'язкість (SAE): 10W-40
Класифікація API: SG, CD
Класифікація ACEA: Відсутнє
Код товару: 930102
Ціна:
1 л. = 150 грн.
4 л. = 500 грн.
5 л. = 600 грн.
Характеристика:
Основа: Мінеральне
В'язкість (SAE): 15W-40
Класифікація API: SL, CF
Класифікація ACEA: Відсутнє
Код товару: 730167
Ціна:
1 л. = 230 грн.
4 л. = 800 грн.
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 5W-40
Класифікація API: SM, CF
Класифікація ACEA: A3/B4-08
Опис

  Моторна олива ТНК

«ТНК мастильні матеріали» - компанія, яка виробляє широкий спектр мастильних рідин і середовищ для всіх видів легкового, вантажного і комерційного транспорту. Крім того, мастило ТНК використовується і в промисловому обладнанні. В основі рецептурної бази лежить напівсинтетичний склад високої якості. Рекомендовано до застосування в агресивних температурних режимах, для іноземних авто і для машин зі значним пробігом (понад 150 тисяч км).

Моторна і трансмісійна олива ТНК проходить серйозну перевірку якості на кожному з етапів виготовлення, починаючи від підготовки сировини і закінчуючи фасуванням. Стабільна в'язкість, відсутність спінювання і шкідливих для роботи мотора опадів зберігаються на весь період використання. Завдяки такій увазі з боку розробників продукція компанії являє собою еталон вищої міри. Багатомільйонні відгуки від людей, які купували продукт і використовували його, є пряме тому підтвердження.

Більшість автолюбителів нашої країни асоціюють ім'я компанії з величезною кількістю заправних станцій, яких на території СНД більше однієї тисячі. На даний момент корпорація British Petroleum вступила в холдинг з вищезгаданої фірмою. Навесні 2013 року було офіційно відомо, що гігант нафтопереробки в Росії, корпорація «Роснефть», викупить сто відсотків активів підприємства. Головною гордістю інженерного складу хіміків є олива моторна ТНК. Рідина має збалансовані технічні характеристики і високу ступінь захисту при максимальних навантаженнях на механізм.