Умови угоди

1. Ваші відносини з Oilteam

1.1. Справжня Угода онлайн торгового центру «Oilteam» регулює порядок користування послугами, що надаються інтернет-ресурсом «Oilteam.com.ua». Користувачам, Відвідувачам і Клієнтам при здійсненні покупок в онлайн торговому центрі «Oilteam», а також порядок використання сервісів онлайн торгового центру «Oilteam», спільно іменовані далі - Послуги. Використання сервісів і матеріалів інтернет-ресурсом «Oilteam.com.ua» регулюються нормами чинного законодавства України.

1.2. Ця Угода набуває чинності з моменту вираження Вами згоди з його умовами шляхом отримання доступу до інформації, розміщеної на інтернет-ресурсі «Oilteam.com.ua».

1.3. Для цілей цієї Угоди вживаються такі терміни та визначення:

Онлайн торговий центр «Oilteam» є інформаційна система онлайн-торгівлі, що функціонує у відкритому доступі в мережі Інтернет на веб-сайті за адресою: https://oilteam.com.ua

1.4. В онлайн торговому центрі «Oilteam» пропонуються до продажу товари як магазину так і третіх осіб, що пропонують до продажу товари в онлайн торговому центрі «Oilteam» через магазини, далі - Замовники.

При здійсненні Вами покупок у третіх осіб, що пропонують товари до продажу в онлайн торговому центрі «Oilteam» всі права і обов'язки виникають безпосередньо у Вас і Замовника, що є власником і/або адміністратором магазину, зареєстрованого в онлайн торговому центрі «Oilteam».

1.5. В онлайн торговому центрі «Oilteam» Відвідувачам, Користувачам, Клієнтам надається цілий ряд сервісів, покликаних забезпечити простоту, зручність і безпеку покупок.

2. Надання Послуг веб-ресурсом «Oilteam»

2.1. Ви визнаєте і погоджуєтеся, що форма та характер Послуг, що надаються «Oilteam» Вам як Користувачеві, можуть бути змінені в будь-який час в односторонньому порядку без попереднього повідомлення.

2.2. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок з метою поліпшення якості наданих Послуг, Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що «Oilteam» має право на власний розсуд в будь-який час припинити (тимчасово або остаточно) надання Послуг (повністю або в частині) всім Користувачам або конкретному Користувачеві онлайн торгового центру «Oilteam» без попереднього повідомлення.

2.3. Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що, якщо «Oilteam» позбавляє Вас доступу до вашого облікового запису в онлайн торговому центрі, Ви можете втратити доступ до Послуг, відомостям вашого облікового запису, будь-яких файлів або іншої інформації, що міститься у Вашому акаунті.

3. Користування Послугами «Oilteam»

3.1. Для того щоб отримати доступ до певних послуг, від Вас може знадобитися надання інформації про себе, в тому числі персональних даних, контактних даних, в рамках процесу реєстрації в онлайн торговому центрі «Oilteam». Ви погоджуєтеся, що будь-яка інформація, яку Ви надаєте в процесі реєстрації в онлайн торговому центрі «Oilteam», завжди буде точною, достовірною та актуальною.

3.2. Ви погоджуєтеся користуватися Послугами виключно з метою, які дозволені (а) цією Угодою, (б) чинним законодавством України та звичаями ділового обороту, прийнятими в Україні.

3.3. Ви погоджуєтесь не здійснювати і не робити спроб отримати доступ до будь-яких Послуг іншим способом, окрім як через інтерфейс, наданий «Oilteam», за винятком випадків, коли такі дії були прямо дозволені Вам відповідно до окремої угоди.

3.4. Ви погоджуєтесь не здійснювати будь-яку діяльність, яка перешкоджає надання Послуг або роботі відповідних серверів або мереж, які пов'язані з Послугами, або порушує порядок їх надання.

3.5. Ви погоджуєтеся не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати і не перепродавати Послуги для будь-яких цілей, за винятком випадків, коли такі дії були прямо дозволені Вам відповідно до окремої угоди з «Oilteam».

3.6. Ви погоджуєтеся з тим, що Ви несете відповідальність за будь-яке порушення Вами зобов'язань, передбачених цією Угодою, а також за всі наслідки порушень, включаючи відшкодування завданих онлайн торговому центру «Oilteam» збитків.

3.7. Ви згодні з тим, що ви повинні самостійно оцінювати всі ризики, пов'язані з використанням контенту, включаючи оцінку надійності, повноти та корисності цього контенту.

3.8. Ви погоджуєтеся не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати і не перепродавати, а також не використовувати для будь-яких комерційних цілей будь-якої частини сайту «Oilteam.com.ua», за винятком випадків, коли такі дії були прямо дозволені вам відповідно до окремої угоди.

3.9. Деякі товари та інформаційні матеріали в онлайн торговому центрі «Oilteam» можуть містити інформацію та/або призначатися виключно для дорослих. Ви погоджуєтеся утриматися від покупки цих товарів і/або доступу до відповідних інформаційних матеріалів, що пропонують до продажу описані вище товари, якщо Ваш вік менше 18 років на момент відвідування сайту «Oilteam.com.ua».

3.10. Ви розумієте, що технологія роботи онлайн торгового центру «Oilteam» може зажадати передачі Вашого контенту по комп'ютерних мережах, а також зміни його з метою приведення у відповідність технічним вимогам та/або зовнішнім постачальникам послуг.

3.11. Ви погоджуєтеся отримувати на регулярній основі розсилку з рекламно-інформаційними матеріалами про діяльність онлайн торгового центру «Oilteam», пропонованими послугами, товарами, які пропоновані до продажу в онлайн торговому центрі, конкурсами, акціями, спецпропозиціями і так далі.

4. Ваші паролі і захищеність акаунта користувача

4.1. Ви погоджуєтеся та розумієте, що ви несете відповідальність за забезпечення конфіденційності паролів, пов'язаних з будь-яким профілем, що використовується Вами для доступу до Послуг.

4.2. Ви погоджуєтеся, що Ви несете відповідальність перед «Oilteam» за всі дії, які здійснені при використанні вашого облікового запису.

4.3. Якщо Вам стає відомо про будь-яке несанкціоноване використання Вашого пароля чи акаунта, Ви погоджуєтесь негайно повідомити про це «Oilteam», направивши відповідне повідомлення за адресою: admin@oilteam.com.ua

4.4. Ви визнаєте, що відповідальність за будь-яку інформацію, включаючи, але не обмежуючись, файли з даними, тексти, комп'ютерне програмне забезпечення, музичні та аудіофайли, а також інші звукові файли, фото-, відео-та інші зображення, далі - «Зміст», до якого Ви можете мати доступ як до частини Послуг або через користування Послугами, несе особа, яка надала таку інформацію.

4.5. Ви розумієте, що Зміст, наданий Вам як частину Послуг, може бути об'єктом інтелектуальної власності, права на яку належать відповідним правовласникам, в тому числі рекламодавцям, які розміщують Зміст на сайті «Oilteam», підлягають правовій охороні відповідно до норм законодавства України та міжнародного права. Ви не маєте права вносити зміни, передавати в оренду, передавати на умовах позики, продавати, розповсюджувати або створювати похідні роботи на основі такого Змісту (повністю або в частині), за винятком випадків, коли такі дії були прямо дозволені Вам відповідно до окремої угоди з «Oilteam» і/або відповідним правовласником.

4.6. Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що сайт «Oilteam.com.ua», його послуги, послуги онлайн торгового центру «Oilteam», інформаційні матеріали, що надаються Вам при користуванні Послугами, містять або можуть містити інформацію, яка підлягає правовій охороні відповідно до законодавства України та нормам міжнародного права.

4.7. «Oilteam» залишає за собою право (але не зобов'язаний) здійснювати попередню перевірку, перегляд, помічати, вибирати, змінювати, не допускати до розміщення або прибирати будь-який або весь Зміст з будь-якої Послуги.

4.8. Ви усвідомлюєте, що при користуванні Послугами Ви можете виявити Зміст, який можете злічити таким, що містить інформацію образливого, недостойного або непристойного характеру. У разі, якщо Ви продовжуєте користуватися Послугами, то в цьому випадку робите це на власний страх і ризик.

4.9. Ви погоджуєтеся з тим, що Ви несете відповідальність за будь-який Зміст, який ви створюєте, передаєте або відображаєте на екрані під час користування Послугами, а також за всі наслідки таких дій, включаючи відшкодування збитків.

5. Конфіденційність і Ваші персональні дані

5.1. «Oilteam» цінує довіру, що надається Користувачами, і усвідомлює відповідальність за забезпечення конфіденційності Користувачам, які надають відомості, в тому числі персональні дані.

5.2. Ви погоджуєтеся з використанням Ваших даних відповідно до умов, передбачених Положенням про персональні дані та конфіденційность, які розміщені за адресою: https://oilteam.com.ua/terms-of-agreement.

5.3. Ви погоджуєтеся з тим, що «Oilteam» має право передавати Ваші персональні дані третім особам, зокрема, Замовникам, власникам магазинів, зареєстрованих на сайті «Oilteam.com.ua», кур'єрським службам і контрагентам «Oilteam» виключно в цілях (1) виконання ваших замовлень, оформлених в онлайн торговому центрі «Oilteam», в тому числі, з метою доставки товарів, і (2) відправлення рекламно-інформаційних та інших повідомлень Вам.

6. Виключення гарантій

6.1. Послуги надаються «Oilteam» «як є».

6.2. «Oilteam» не надає запевнень або гарантій в тому, що:
(А) використання Вами Послуг відповідатиме Вашим вимогам, за винятком обумовлених «Oilteam» в цій Угоді;
(Б) використання Вами Послуги не буде перериватися, буде завжди можливим в зручний для Вас час, буде безпечним або не буде схильним до помилок або збоїв;
(В) будь-яка інформація, отримана Вами в результаті користування Послугами, буде точною і достовірною;
(Г) дефекти роботи програмного забезпечення, наданого Вам як частина Послуг, будуть виправлятися.

6.3. До Послуг не застосовуються будь-які умови, гарантії або інші положення крім тих, які прямо передбачені цією Угодою.

7. Обмеження відповідальності

7.1. Положення цієї Угоди не виключають і не обмежують відповідальність «Oilteam» за заподіяння збитків в тій мірі, в якій така відповідальність не може бути виключена або її дія не може бути обмежене відповідним законодавством України.

7.2. За умови дотримання положення, передбаченого пунктом 7.1. цієї Угоди, «Oilteam» не несе відповідальності перед Вами за:
(А) упущену (прямо чи опосередковано) вигоду;
(Б) збиток, заподіяний Вашій діловій репутації або нематеріальних активів;
(В) втрату Вами даних;
(Г) будь-який збиток, що виник внаслідок використання або неможливості використання сайту «Oilteam.com.ua» або окремих сервісів онлайн торгового центру «Oilteam», несанкціонованого доступу до Ваших комунікацій, заяви або поведінки будь-якої третьої особи на сайті, а також збитки, які ви можете понести в результаті:
(I) того, що Ви покладалися на повноту, точність реклами або в результаті відносин між Вами і рекламодавцем, чия реклама розміщена в онлайн торговому центрі «Oilteam»;
(II) будь-яких змін, які «Oilteam» має право вносити до Послуги або в результаті припинення (на постійній чи тимчасовій основі) надання Послуг (повністю або в частині);
(III) видалення, збою або неможливості збереження будь-якого Змісту та інших комунікаційних даних, що містяться в Послугах або передаються через використання Послуг;
(IV) того, що Ви не надали «Oilteam» достовірну і повну інформацію про акаунт;
(V) того, що Ви не змогли забезпечити збереження і конфіденційність паролю або даних про Ваш аккаунт.

7.3. «Oilteam» має право в будь-який момент без попереднього повідомлення припинити роботу будь-якого з сервісів онлайн торгового центру «Oilteam». При цьому не несе відповідальність за припинення доступу до своїх Послуг, сервісів онлайн торгового центру.

7.4. Будь-які матеріали, отримані Вами з використанням сайту «Oilteam.com.ua», Ви можете використовувати на свій власний страх і ризик, на Вас покладається відповідальність за будь-які збитки, які можуть бути заподіяні Вашому комп'ютеру, Вашим даним або Вашому бізнесу в результаті використання цих матеріалів.

7.5. Сайт «Oilteam.com.ua» і сервіси онлайн торгового центру «Oilteam» можуть містити посилання на інші ресурси, наприклад, сторонні сайти в мережі Інтернет. Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що «Oilteam» не несе відповідальності за доступність цих ресурсів та за їх контент, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням Вами контенту цих ресурсів.

7.6. Передбачені вище обмеження відповідальності перед Вами підлягають застосуванню незалежно від того, чи було відомо «Oilteam» або могло бути відомо про можливість виникнення будь-яких таких збитків.

7.7. «Oilteam» не надає жодних гарантій і поручительств щодо товарів, що продаються та/або пропонованих до продажу третіми особами - замовниками в онлайн торговому центрі «Oilteam», а також товари, інформація про які розміщена на сайті. «Oilteam» не приймає на себе жодних зобов'язань і не несе відповідальності щодо цін, наявності, якості, характеристик товарів, проданих Користувачеві онлайн торговою системою «Oilteam» третіми особами - Замовниками.

8. Зміна Угоди

8.1. «Oilteam» має право в будь-який час в односторонньому порядку вносити зміни до цієї Угоди. Нова версія Угоди підлягає розміщенню у відкритому доступі за адресою: https://oilteam.com.ua/terms-of-agreement

8.2. Ви розумієте і погоджуєтеся, що якщо Ви користуєтесь Послугами після дати внесення «Oilteam» відповідних змін до цієї Угоди, це є Вашою згодою з умовами Угоди в новій редакції.

9. Прикінцеві положення

9.1. Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнано судом недійсним, таке положення має бути виключене з Угоди та не торкнеться інших положень цієї Угоди.

9.2. Ви погоджуєтеся з тим, що невикористання або незастосування з боку «Oilteam» будь-яких прав або засобів правового захисту, передбачених цією Угодою, або, які належать Адміністрації сайту в силу закону, не означає відмови з боку «Oilteam» від таких прав і/або засобів правового захисту .

9.3. Жодна частина цієї Угоди не може розумітися як встановлення між Вами і «Oilteam» агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених цією Угодою.

9.4. Ця Угода та відносини між Вами і «Oilteam», що виникають на підставі цієї Угоди, у випадках, не описаних цією Угодою, регулюються відповідно до законодавства України.