Доставка та оплата в інтернет-магазині "Oilteam"

Доставка

Доставка автомастил

Відправка товару "на сьогоднішній день" приймається до 15:00. Замовлення, оброблені після 15:00, переносяться на наступний день. Час доставки становить 1-3 дні від моменту замовлення товару, якщо він є в наявності на складах підприємства. Режим роботи інтернет-магазину, його супутніх додатків і електронних послуг цілодобовий, оператор "Гарячої лінії" працює з 10:00 до 18:00 без перерв і вихідних. Доставка здійснюється за допомогою кур'єрських служб:

 

Ін-Тайм

УкрПошта
 

Також можна скористатися іншою зручною для Вас компанією, яка обговорюється при формуванні замовлення з оператором Call-центру. Надання послуги кур'єрської служби оплачується покупцем відповідно до тарифів постачальника послуг, з якими Ви можете ознайомитися на інформаційних сайтах даних підприємств. Безкоштовна доставка ("Відділення-Відділення") надається на замовлення, сума яких перевищує 2500 гривень, але тільки при узгодженні зі співробітниками інтернет-магазину.

Відправка товару ведеться по всій території України, де є відділення логістичних компаній.

Вартість адресної доставки придбаного товару кур'єром по місту Харкову складе 50 гривень.

Самовивіз товару з офісу в Харкові тимчасово недоступний з технічних причин.

Оплата

Умови та способи оплатиОплата відбувається будь-яким зручним для Вас способом. За передоплатою на банківські реквізити нашого інтернет-магазину, або оплатою при отриманні товару у відділенні кур'єрської служби.

 

Банківський
переказ

Накладений
платіж