Олива Shell Helix

Порівняння товарів (0)
Код товару: 720142
Ціна:
Характеристика:
Основа: Напівсинтетичне
В'язкість (SAE): 10W-40
Класифікація API: SM, CF
Класифікація ACEA: A3/B4
Код товару: 720311
Ціна:
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 5W-30
Класифікація API: SL, CF
Класифікація ACEA: A3/B3, A3/B4
Код товару: 720179
Ціна:
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 5W-40
Класифікація API: SM, CF
Класифікація ACEA: A3/B3/B4
Код товару: 720101
Ціна:
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 5W-30
Класифікація API: SN
Класифікація ACEA: C3
Код товару: 120272
Ціна:
3.8 л. = 700 грн.
Характеристика:
Тип рідини: G11
Колір: Зелений
Вид рідини: Концентрат
Код товару: 120349
Ціна:
3.8 л. = 800 грн.
Характеристика:
Тип рідини: G12
Колір: Червоний
Вид рідини: Концентрат
Опис

  Моторні та трансмісійні оливи Шелл Хелікс

Одним з найстаріших у всьому світі виробників трансмісійних та моторних олив на сьогоднішній день є компанія Shell. Будучи заснована ще в 1907 році, сьогодні корпорація входить до сімки найбільших в світі і вважається беззаперечним лідером на європейському ринку.

Мастило Шелл - це змащення, що забезпечує відмінну роботу всіх основних систем і вузлів машини. Правильний вибір і регулярна заміна рідини забезпечують тривалий термін служби автомобіля. Бренд користується особливою популярністю не тільки на європейському ринку, а й на всіх континентах, тому купити моторну оливу даної марки можна без проблем в будь-якому магазині.

Пам'ятайте, жодна з мастил не зможе служити вічно, оскільки з часом забруднюється. Використання подібних рідин призводить до зниження працездатності силової установки. Моторна олива Шелл має в своєму складі очищаючі присадки, які блокують шкідливі елементи, роблю роботу мотора ефективніше. Ці компоненти дозволяють рідини самоочищатися. Крім цього дослідження показали, що даний продукт усуває навіть великі відкладення у всіх частинах двигуна.

Олива Shell ефективно знижують робочу температуру системи, збільшуючи, таким чином, термін експлуатації всіх вузлів двигуна. Основний принцип розробників - постійні тестові випробування і підвищення рівня якості, тому сміливо можна зупинити свій вибір на цих марках.

Корпорація має в своєму розпорядженні бурові платформи практично у всіх куточках нашої планети, де є поклади нафти. Також численні заводи по переробки сировини в бензин, дизельне паливо, гас, бітум, різні змащувальні речовини і багато іншого. Фірма Shell має унікальний досвід і технології з розробки, видобутку і переробці нафтопродуктів і природного газу. Новим напрямком у видобутку ресурсів стала технологія гідравлічного розриву пласта при роботі зі сланцевими газами. Бренд активно співпрацює з урядом Російської Федерації і України.