Олива Pennasol

Порівняння товарів (0)
Код товару: 730141
Ціна:
1 л. = 200 грн.
5 л. = 900 грн.
Характеристика:
Основа: Напівсинтетичне
В'язкість (SAE): 10W-40
Класифікація API: SL, CF
Класифікація ACEA: A3/B3,A3/B4
Код товару: 730171
Ціна:
1 л. = 230 грн.
5 л. = 1000 грн.
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 5W-40
Класифікація API: SN, CF
Класифікація ACEA: A3/B3,A3/B4
Код товару: 930135
Ціна:
1 л. = 180 грн.
5 л. = 800 грн.
Характеристика:
Основа: Мінеральне
В'язкість (SAE): 15W-40
Класифікація API: SJ, CF-4
Класифікація ACEA: A3,B3,B4,E2
Код товару: 930093
Ціна:
1 л. = 170 грн.
5 л. = 750 грн.
Характеристика:
Основа: Мінеральне
В'язкість (SAE): 15W-40
Класифікація API: CI-4, SL
Класифікація ACEA: A3/B4,E7
Опис

  Пеннасол — моторна олива

Вашій увазі ми готові представити продукцію Pennasol - якісні та перевірені практикою оливи родом з Німеччини. Компанія, яка займається їх виробництвом, носить довгу назву Mineralol-Raffinerie Dollbergen GmbH, але на нашому ринку саме марка Пеннасол заслужила визнання. Використання даного сімейства мастил і присадок дозволить не тільки збільшити термін служби вашого автомобіля, але також і забезпечить мінімальні витрати палива.

Особливості мастила Pennasol

Для виробництва власної продукції німці відбирають тільки якісну базу і вивірений за властивостями пакет присадок. Ось чому олива Pennasol отримує стабільні і висококласні показники експлуатації, регламентовані по API. Доведено, що використання цих мастильних рідин з дотриманням інтервалу заміни, класифікації для двигуна і кількості, необхідного для його роботи, також знижує шум. З іншого боку, моторна олива Pennasol дозволяє запуститися двигуну в холодному стані куди швидше, ніж неякісна і низькосортна аналогія.

Застосування продукту

Особливо рекомендовані продукти даного бренду власникам автомобілів з силовими установками внутрішнього згоряння великої потужності. Дуже популярнє мастило серед володарів позашляховиків і мінівенів, швидкісних авто, зокрема, мають мотор з електронним регулюванням термостата. Рідина для автомобіля Pennasol витримує навіть підвищені температури і інтенсивність роботи. Марки легкових авто - Ford, Volkswagen, Opel, BMW мають підтверджений допуск. В асортименті є:

  • Напівсинтетичні;
  • Мінеральні;
  • Синтетичні;
  • Двотактні;
  • А також - індустріальні і трансмісійні.

Компанія, яка виробляє ці рідини, працює на ринку більше 50 років і використовує сировину, здобуте в шельфі Північного моря. Використання присадок Chevron і Lubrizol високого рівня тільки доводить здатність оливи служити довго і якісно.

Головним завданням інженерів компанії Pennasol є створення продукції з високими показниками якості і при цьому володіти низькою вартістю для споживача. За вже великий проміжок часу, після появи бренду на ринку нашої країни, покупці мастила з гідністю оцінили високі стандарти по відношенню до своєї продукції. При покупці виробу від вищезгаданого виробника ви отримуєте гарантію надійної роботи механізмів і вузлів на протязі визначеного терміну служби рідини. Беззаперечне виконання всіх рекомендацій виробника має важливе значення для правильної експлуатації автомобіля.