Олива Mitasu

Порівняння товарів (0)
Код товару: 120271
Ціна:
1 л. = 500 грн.
4 л. = 1900 грн.
Характеристика:
Основа: Синтетичне
Тип трансмісії: ВАРІАТОР
250 грн.
Код товару: 120137
Ціна:
1 л. = 250 грн.
4 л. = 900 грн.
Характеристика:
Основа: Мінеральне
В'язкість (SAE): 10W-40
Класифікація API: SL
Класифікація ACEA: Відсутнє
300 грн.
Код товару: 720076
Ціна:
1 л. = 300 грн.
4 л. = 1150 грн.
Характеристика:
Основа: Напівсинтетичне
В'язкість (SAE): 10W-40
Класифікація API: CI-4
Класифікація ACEA: Відсутнє
Код товару: 720173
Ціна:
1 л. = 400 грн.
4 л. = 1500 грн.
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 5W-30
Класифікація API: SN, CF
Класифікація ACEA: C3-10, A3/B3-08, A3/B4-08
Опис

  Мітасу — моторне та трансмісійне мастило

Корпорація Japan Oil досить відома на ринку автомобільних послуг, а бренд Mitasu належить саме їй. Ім'я для нашого ринку досить нове, але вже успішно себе зарекомендував. В асортименті рідин є не тільки оливи, а й присадки, а крім цього є ще один бренд Eneos.

Властивості робочих рідин

Оскільки у виробництві лубрикантов Mitasu бере участь велика кількість фахівців нафтохіміків, а все одержувані продукти проходять тестування в умовах реальної експлуатації, мастилу присвоюється найвищий рівень сертифікації якості. Компанія також підтримує багатосторонні контракти з виробниками японських, а незабаром і європейських авто. Такі бренди, як Toyota, Honda, Mazda активно підтримують Мітасу.

Вперше мастило Mitasu з'явилося в 2010 році, відносно недавно, але вже сьогодні дилерська мережа розвинена в більш, ніж 20 державах світу, включаючи Росію, Україну і Казахстан. Велика частина продукції виготовляється в Японії, проте потужності винесені і в Сінгапур. У лінійці синтетичних олив Мітасу є всі найбільш затребувані масла. Одне з найактивніших переваг компанії-виробника - вміння встановлювати адекватні ціни на продукцію з Японії і відповідно, тримати планку якості. В асортименті - рідини для дизельних і бензинових моторів, а також, крім моторних, гідравлічні і трансмісійні лубриканти, антифризи і т.д.

Варто зауважити, що Мітасу не підтримують виробництво універсальних олив, адже існують відмінності в роботі двигунів на бензині і на дизелі, в тому числі влітку і взимку. І наостанок, відзначимо, що «ми-та-су» перекладається як виконання зобов'язань. Що компанія неодноразово доводить. Лідируючу нішу в продажах компанії займає синтетична олива 5w30.

При виробництві були впроваджені останні розробки від азіатських вчених в галузі нафтопереробки і органічної хімії. Вся продукція відповідає суворим стандартам якості від провідних контролюючих органів сертифікації, наприклад ACEA, JASO, JIS, API і багато інших. Головною ідеологією у виробництві моторної оливи Мітасу є безкомпромісна якість виробу, але дана стратегія несе підвищення ціни на кінцеву продукцію для покупця. Для автомобілістів, які хочуть використовувати тільки високоякісну продукцію в своїй машині, вищезгаданий японський виробник стане незамінним.