Олива Лукойл

Порівняння товарів (0)
Код товару: 930134
Ціна:
1 л. = 160 грн.
5 л. = 700 грн.
Характеристика:
Основа: Мінеральне
В'язкість (SAE): 15W-40
Класифікація API: CF-4, SG
Класифікація ACEA: ACEA E2-04
Код товару: 730170
Ціна:
1 л. = 250 грн.
4 л. = 900 грн.
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 5W-40
Класифікація API: SL, CF
Класифікація ACEA: A3/B3-04
Код товару: 730151
Ціна:
1 л. = 180 грн.
4 л. = 600 грн.
5 л. = 750 грн.
Характеристика:
Основа: Напівсинтетичне
В'язкість (SAE): 10W-40
Класифікація API: SG, CD
Класифікація ACEA: Відсутнє
Код товару: 830085
Ціна:
1 л. = 200 грн.
4 л. = 750 грн.
Характеристика:
Основа: Мінеральне
В'язкість (SAE): 80W-90
Классификация API: GL-5
Тип трансмісії: МКПП
Опис

  Лукойл — моторне та трансмісійне мастило

При достатній кількості на ринку мастильних матеріалів вітчизняного виробництва дуже важко знайти баланс між якістю і ціною. Мастило Лукойл - це не що інше, як розумний вихід з подібної ситуації. У процесі виробництва, продукти нефтеперегонки даного бренду доповнені останніми розробками і в застосуванні не мають собі рівних.

Рідини Lukoil є гідною заміною закордонної продукції і мають досить привабливі ціни. В основі рецептури - високоякісний мінеральний склад і додавання синтетичних компонентів. Виробництво засноване на оливах третьої групи і поліальфаолефіни, а також ефірах п'ятої групи. Таким чином, моторна олива Лукойл проявляє унікальні якості при експлуатації навіть в суворих погодних умовах, які максимально оптимізують роботу двигуна та інших вузлів автотранспортного засобу.

Часом завдання вибору здається нерозв'язною. І тоді, зупинивши свій вибір на мастильних матеріалах даного виробника, ви забезпечите безперебійну роботу свого авто, а заодно непогано заощадите.

На сьогоднішній час компанія отримала серйозні допуски від світових лідерів в індустрії виготовлення транспортних засобів, починаючи легковим транспортом і закінчуючи багатотоннажних вантажівками. КАМАЗ і АвтоВАЗ рекомендують застосовувати мастило Lukoil на своїх автомобілях як оригінальну рідину. Також є високі допуски на експлуатацію в машинах від корпорацій: General Electric, Voith, Deutz, Siemens, DETROIT DIESEL, Bosch Rexroth та багато інших. Якість продукції не у кого не викличе жодного сумніву і заливати виріб можна в вітчизняні механізми і зарубіжні зразки техніки.