Олива Lotos Oil

Порівняння товарів (0)
Код товару: 930100
Ціна:
1 л. = 150 грн.
5 л. = 600 грн.
Характеристика:
Основа: Мінеральне
В'язкість (SAE): 15W-40
Класифікація API: SF, CD
Класифікація ACEA: Відсутнє
Код товару: 730150
Ціна:
1 л. = 170 грн.
5 л. = 700 грн.
Характеристика:
Основа: Напівсинтетичне
В'язкість (SAE): 10W-40
Класифікація API: SL, CF
Класифікація ACEA: A3-02/B4-02
Код товару: 730169
Ціна:
1 л. = 220 грн.
5 л. = 950 грн.
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 5W-40
Класифікація API: SN, CF
Класифікація ACEA: A3/B4-08
Код товару: 730356
Ціна:
1 л. = 210 грн.
5 л. = 900 грн.
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 5W-40
Класифікація API: SN, CF
Класифікація ACEA: C2, C3
Опис

  Лотос — моторна олива

Відома вже досить довго на європейському ринку компанія Lotos Oil належить великої фінансової групі з однойменною назвою. Група зареєстрована і виробництво налагоджено в Польщі. Олива цієї марки не тільки відповідають найбільш суворим вимогам ЄВРОМАРКЕТ, але також проходять тестування відповідності в реальних погодних умовах. І точно так само, як і для польських, підходять для наших українських зим.

Секрети успіху

За рахунок розширеного виробництва компанія також домагається і більшого ринкового простору: мастила Лотос виробляються на чотирьох заводах, нафту для їх виробництва видобувається у власних розроблених родовищах шельфу Балтики і Північного моря. Сьогодні поляки зміцнили свою ринкову позицію за рахунок поглинання бренду Geonafta (Литва), а значить, збільшили і кількість власних родовищ. Для споживача це означає, в першу чергу, що ціна на продукцію фірми Лотос буде нижче, ніж у тих виробників, хто змушений закуповувати сировину.

Про славу і репутацію рідин виробництва даної фірми ходять легенди, адже вже було проведено понад 1000 спільних тестових проектів з різними концернами і марками авто. Наприклад, моторна олива Лотос заливається в заводських умовах брендами Volvo, Subaru, Renault, KIA, причому в наявності є рідини всіх типів:

  • Синтетичні;
  • Напівсинтетика;
  • Мінеральні.

Навіть для власників вантажних авто є можливість купити оливу Lotos, наприклад, для вантажівок марок Man, Scania і так далі. Звичайно, основний лінійкою рідин виступає Thermal Control, хороший варіант для повсякденної їзди і для міських авто. Але є і професійні продукти, такі, як TURDUS і TURDUS Powertec.

Деякі типи автомобільних мастил Лотос спеціально проходили випробування в умовах Крайньої Півночі, де омивали деталі потужних двигунів бурових установок. Ці агрегати споживають бензин і навіть не дизель, а його суміш з метаном, так що правильний підбір лубриканта вкрай важливий.

Велика увага виробник приділяє і клієнтського сервісу. Наприклад, діє особистий мастильний сервіс, який допомагає відповідати на інформаційні питання, працює з партнерами, підказує нові ідеї розробникам, навіяні практикою. Компанія також є учасником програм ELGI (European Lubricating Grease Institute).