Олива Esso

Порівняння товарів (0)
Код товару: 730149
Ціна:
1 л. = 170 грн.
4 л. = 600 грн.
Характеристика:
Основа: Напівсинтетичне
В'язкість (SAE): 10W-40
Класифікація API: SL, CF
Класифікація ACEA: A3/B3
0 грн.
Код товару: 730168
Ціна:
Характеристика:
Основа: Синтетичне
В'язкість (SAE): 5W-40
Класифікація API: SM, SL
Класифікація ACEA: A3/B3,A3/B4
0 грн.
Код товару: 930097
Ціна:
Характеристика:
Основа: Мінеральне
В'язкість (SAE): 15W-40
Класифікація API: SJ, CF
Класифікація ACEA: A2,B2
Опис

 Ессо — моторна олива

Торгова марка Esso належить світовому гіганту, концерну Exxon Mobil Corporation, який був заснований ще в далекому 1859 році. Звичайно, в той час це були дві різні компанії Exxon і Mobil, проте пізніше вони були об'єднані в одну. Можна сміливо стверджувати, що від цього союзу виграв весь світ. Також цікавим можна вважати той факт, що на певному етапі розвитку компанії біля керма стояв сам Джон Рокфеллер.

У багатьох людей мастило Esso можливо викличе асоціацію з тигром. Адже в кожній рекламі торгової марки, яку сьогодні можна побачити на блакитних екранах, в обов'язковому порядку присутня ця горда тварина. І це не випадково. Компанія зв'язала свою маркетингову діяльність з тигром у 1926 році. Тоді вперше була запущена рекламна кампанія, у якій була зображена тварина. Слоганом служила фраза «Помістіть тигра в бак!», підкреслюючи видатні властивості і можливості нової автомобільної оливи.

Переваги

Незалежно яким автомобілем володіє водій, він зможе підібрати ідеальну для свого авто моторну оливу Esso. Найширша лінійка високоякісної продукції і завидна надійність, що передається все новим моделям, створюють цілі армії прихильників.

Продукт забезпечує ідеальне покриття поверхонь деталей двигуна тонкої масляної плівкою, що запобігає зайве тертя і підвищує продуктивність мотора. Легко помітити, що люди, які один раз спробували залити автомобільну оливу Esso, зупиняються в пошуку кращої рідини і надалі продовжують купувати тільки ПММ з тигром на етикетці.

Пропонуються мастила будь-якого типу, складу і ціни. Кожен зможе знайти синтетику, напівсинтетику і мінералку для використання в будь-який сезон. Достатньо зателефонувати нам і ми дамо вам повну консультацію щодо вибору оливи, яка обов'язково сподобається вашому автомобілю.

Лінійки моторних мастил Esso

Виробник випускає чотири основні лінійки своєї продукції:

  • Special - сучасна напівсинтетична основа рідини для всесезонного використання для дизельних моторів великовантажних автомобілів.
  • Ultron - новітній вид мастила на синтетичній основі, яку можна експлуатувати на бензинових і дизельних двигунах з високим навантаженням на агрегат.
  • Uniflo - рідина, виготовлена спеціально для змішаного парку транспортних засобів, має хорошу мінеральну основу.
  • Extra - дане мастило є високоякісним і преміальним продуктом у великій лінійці масел Ессо. Має високі допуски API SF і CC.