Купити автомобільну оливу з доставкою по Україні

 +380978779371
 +380501961806
Статті
Останні
Новое

Вибираючи витратні рідини для свого авто, кожен власник хоче бути впевненим у їхній якості. Адже кожна машина, як і людина, унікальна по-своєму. Отже, якщо треба вибрати автомобільну оливу, вона, безумовно, має відповідати вимогам виробників окремих марок.

Коли приходить час міняти оливу, то ми замислюємося перед вітриною: якому бренду віддати перевагу, які фільтри варто застосовувати, чи потрібно робити очищення двигуна і т.д. Звичайно, перша думка, яка приходить в голову - запитати сусіда. І що в результаті? Кожен порадить власний вибір на користь тої чи іншої авто оливи. Ще одна чудова думка - запитати поради на автомобільних форумах. Знову ж таки, в обговореннях виникають розбіжності! Ось ви і в глухому куті. Тому пропоную вам ознайомитися з покроковим вибором найпопулярнішою моторної рідини.

Ознайомлення з вимогами виробника

При покупці автомобіля варто вивчити вміст сервісної книжки. По суті, відповідь на питання про використання моторної оливи вже чекає вас всередині цієї книжки. Хочу зазначити, що дуже часто люди купують автомобілі, як то кажуть, «з рук». І може вийти так, що при покупці б/в транспортного засобу вам не дістанеться сервісна книжка. Що ж робити? На щастя, будь-яку інформацію ви можете дізнатися у офіційних представників даної марки, зайшовши в інтернет-магазин автомобільних мастил або в реальний магазин, звернувшись до продавців запчастин для машини вашої марки.

Як бути з оливою, яка було залито раніше?

Потрібно поцікавитися у минулого власника автомобіля, який ви придбали, які автомастила застосовувалися. Причому потрібно постаратися розпитати докладно про всі раніше використані рідини, аж до марки і виробника. Може бути й таке, що вам недоступні дані про «стару» расходну рідину. У цьому випадку, на жаль, доведеться вкласти додаткові кошти на промивку двигуна.

Може, оливу все-таки не варто міняти? Якщо на рідині, яка заливалася раніше, стоїть допуск саме до вашої марки авто, то все ідеально, можна поїхати в найближчий автосервіс і купити автомастило, яке раніше використовувалося. Або ж вибрати товар на будь-якому доступному для вас сайті. Потрібно сказати, що зміна мастила без урахування деталей може завдати непоправної шкоди вузлів автомобіля.

Аналіз варіантів вибору

Тепер нам потрібно вивчити всі можливі варіанти моторних олив. Насправді, не все так складно. У будь-якому пошуковику досить ввести допуск до вашого мотору. І далі нам залишається ранжувати варіанти автомастила по різного роду факторів.

При пошуку, безумовно, пропонується відразу кілька варіантів за різними цінами. Але тут потрібно застосовувати просте правило: чим більше автомобіль має пробіг, тим більш вязька повинна бути консистенція, але в межах допущеної норми! Звертайте увагу і на ціни на автомобільні оливи, вони можуть відрізнятися на різних сайтах, і купити трансмісійну оливу за вигідну вартість буде важко.

Вибираємо виробника

Всі ми знаємо, що підробляють то автомобільне мастило, яке випускається в великих кількостях, тому малоймовірно, що ви зможете купити справжній продукт відомих марок в межах території СНД. Найоптимальніший варіант - залити ту рідину, яку лили на заводі після складання автомобіля. Але доведеться розщедритися, швидше за все, вона досить дорога.

Зауважимо відразу, що покупка автомобільної оливи в недешевих магазинах не є гарантією якості. Дуже часто підливають не продавці, а працівники оптового ринку. Тому наша порада - купуйте запчастини та витратні матеріали або у прямого постачальника з заводу, або в тих торгових точках, де ви можете з повною впевненістю отримати гарантію.